Najpopularniejsze pytania

1. Dlaczego social media?

Statystyki wykazują, że w Polsce z internetu korzysta już ponad 80% społeczeństwa z czego aktywne profile w social media posiada już ponad 20 mln. użytkowników w grupie wiekowej 18 – 65 lat. Dzięki profesjonalnym profilom firmowym w social media, możesz z łatwością dotrzeć do potencjalnych klientów i zaoferować im swoje usługi lub produkty, dodatkowo budując stałe relacje ze swoimi odbiorcami oraz świadomość istnienia marki.

2. Czy prowadzenie kont firmowych w social media jest drogie?

Nie jest drogie, oferujemy Państwu profesjonalne prowadzenie profili firmowych w social media już od 400 zł miesięcznie, a w ramach wybranego pakietu zyskują Państwo opiekę nad swoimi profilami firmowymi, obejmującą m.in. moderację komentarzy, cykliczną kampanię reklamową na wyznaczonym terenie, tworzenie profesjonalnych grafik do postów, copywriting oraz raporty aktywności. Do wyboru macie  bardziej zaawansowane pakiety, które dadzą Wam więcej możliwości.

3. Czy można pozyskać klientów z zagranicy?

Tak, jeżeli obsługują Państwo klientów zagranicznych, czy też chcecie pozyskać klienta zagranicznego oraz zbudować świadomość marki w innych krajach, to z powodzeniem możemy opracować strategię komunikacji oraz poprowadzić Wasze profile firmowe na rynkach zagranicznych. Jest to opcja niestandardowa.

4. Czy można docierać do wybranych grup odbiorców?

Tak, kampanie postów sponsorowanych prowadzimy w zaawansowanym managerze reklam, dającym duże możliwości  kierowania reklam do różnych grup użytkowników, uwzględniając dane geograficzne, demograficzne, wykształcenie, zawód czy też zainteresowania.

5. Jak prowadzone są profile firmowe?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – w zależności od branży w której Państwo działają oraz profilu i sposobu Waszej działalności, opracujemy i dobierzemy odpowiednią oraz najlepszą strategię dla Waszej firmy w social media. Opracujemy sposób komunikacji tak, aby zyskać jak największe zaangażowanie użytkowników. Dzięki naszemu doświadczeniu możecie być spokojni – poprowadzimy Wasze profile firmowe w sposób efektywny i skuteczny, a w każdym miesiącu otrzymacie raport z prowadzonych działań oraz statystyki zaangażowania użytkowników.

6. Po jakim czasie są pierwsze efekty działań w social media?

Dużo zależy od tego, czy posiadacie już aktywne profile firmowe social media, czy też dopiero chcecie rozpocząć aktywność – czas może być zróżnicowany. Jeżeli rozpoczynamy prace „od zera”, zależne jest to od wybranej przez Was opcji, ale potrzebujemy zwykle kilku miesięcy na to, aby profile zaczęły „żyć” i aby użytkownicy zaczęli się angażować oraz wchodzić w interakcje. Jeżeli rozpoczynamy prace na działającym profilu firmowym to jest już łatwiej, ponieważ dzięki aktywnej społeczności działania przebiegają znacznie szybciej.

7. Czy na Facebook można prowadzić kampanie remarketingowe?

Tak, aby prowadzić kampanie remarketingowe, należy utworzyć pixel Facebooka, którego kod zamieszczamy w kodzie strony internetowej. Dzięki temu można wyświetlać reklamy użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej stronę firmową.

8. Czy na Facebook można prowadzić kampanie lead?

Tak, można tworzyć kampanie lead, mające na celu pozyskać kontakty od użytkowników, wraz z odpowiednimi zgodami na kontakt telefoniczny, mailowy lub sms. Wszystkie kampanie prowadzone przez #Social_Group spełniają wymagania RODO.

9. Jak prowadzone są profile na LinkedIn?

LinkedIn jest portalem zawodowym, w którym najlepszą formą docierania do klientów oraz pozyskiwania ich jest budowanie sieci kontaktów w grupach docelowych, content marketing oraz płatne kampanie leadowe. Najpierw ustalamy strategię prowadzenia działań, tj. rodzaje postów, reklam, publikacji, planujemy oraz projektujemy oprawę graficzną, video, a następnie prowadzimy działania według ustalonych harmonogramów. W czasie prowadzenia działań proponujemy zmiany, jeżeli po analizie działań wyciągamy wnioski, że większą skuteczność możemy osiągnąć po wdrożeniu nowych pomysłów.

Masz pytania?


  Nadal potrzebujesz pomocy?

  Lubimy dostosowywać nasze strategie, aby zaoferować każdemu Klientowi najlepsze rozwiązania, dzięki którym znajdzie się w czołówce branży.

  Informacje o partnerach

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszych partnerach, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a My opowiemy Ci o nich.

  Nowości i aktualizacje

  Nasz zespół konsultantów specjalistów jest cały czas na topie z informacjami ze świata social media.

  Dobry start

  Dowiedz się jak wystartować w social mediach, aby działania były skuteczne.